Spotykamy się w niedzielę na kolejnych koncertach w ramach „Lata z Telemannem”, by wspólnie posłuchać muzyki w wyjątkowych parkowych przestrzeniach.

Co zaplanowaliśmy i gdzie?

Park – Kościół pw. Św. Piotra i Pawła
Godz. 17.00 – koncert zespołu fletowego „Ensemble Flauta Dulce” z Weißwasser (Niemcy)

Park – Pawilon Muzyczny
Godz. 18.15 – koncert Patryk Adamkiewicz (tenor) i Marek Kwarta (pianista)

Dwa koncerty, dwie lokalizacje i mnóstwo pięknych dźwięków.

Zapraszamy serdecznie!